Doručíme až k Vám
Velký výběr
Hovězí maso

Námi nabízené hovězí maso pečlivě vybíráme od předních českých zpracovatelů.  Každý den maso připravujeme pro naše velkoobchodní odběratele, kantýnu Sekery a e-shop.

detail
Vepřové maso

Námi nabízené vepřové maso pečlivě vybíráme od předních českých zpracovatelů.  Každý den maso připravujeme pro naše velkoobchodní odběratele,  kantýnu Sekery a e-shop.

detail
Drůbeží maso

Nabízíme Vám výhradně české kuře (a díly z něj) z Klatov, které je velmi chutné. Nabídku drůbežích produktů budeme dále rozšiřovat. Podívejte se na naši kompletní nabídku na e-shopu. 

detail
Zvěřina

Již tradicí se pro nás stala nabídka zvěřiny, a to sezónně (září - únor) v chlazeném stavu, tak celoročně v mraženém stavu. Naše zvěřina pochází výhradně z českých lesů.  V případě Vašeho požadavku na větší množství nás neváhejte kontaktovat.

detail
Polotovary

Připravili jsme pro Vás několik produktů, které Vám usnadní přípravu Vašeho obědu, večeře či jídla pro více lidí doma i na chalupě. Pouze tepelně upravíte a můžete servírovat.... Především námi naložená  kolena, bok a krkovičku si jistě oblíbíte.

detail
Uzeniny

Výrobou uzenářských výrobků se zabýváme od samého počátku naší rodinné firmy. Řada výrobků je dle našich původních rodinných receptur, některé jsme postupně obměnili. Zároveň pracujeme na vývoji stále nových výrobků.  Zkuste ručně vázané špekáčky !

detail
Naše prodejna a výdej objednávek z našeho e-shopu je pouze 5 minut ze stanice metra B Anděl. Otevřeno máme každý všední den od 7:00 do 18:00.
Nádražní 56/106
150 00 Praha 5 - Anděl

kontakty

Telefon:   +420 257 316 908 
Telefon:   +420 257 316 909 
Telefon:    +420 602 163 263